Αφιέρωμα του ΘΡΑΚΗ ΝΕΤ στην τελετή άφιξης της Ολυμπιακής Φλόγας στην Αλεξανδρούπολη. Συμμετοχή του Συλλόγου Ελληνογαλλικής Φιλίας “La Maison d’Antoinette” σε συνεργασία με τη σχολή χορού “Danse Passion Orea Sonia” με χορευτικό δρώμενο.
![](https://lamaisondantoinette.gr/gr/wp-content/uploads/2024/04/freecompress-Γαλλική-Γιορτή-των-σχολείων-212x300.png)
Αφιέρωμα του ΘΡΑΚΗ ΝΕΤ στην τελετή άφιξης της Ολυμπιακής Φλόγας στην Αλεξανδρούπολη. Συμμετοχή του Συλλόγου Ελληνογαλλικής Φιλίας “La Maison d’Antoinette” σε συνεργασία με τη σχολή χορού “Danse Passion Orea Sonia” με χορευτικό δρώμενο.